Вараська загальноосвітня школа I – III ступенів №3

Тиждень народознавства

З 11 по 15 грудня 2017 року в нашій школі проходив Тиждень народознавства. Саме у ці дні у кожній українській сім’ї йде підготовка до Новорічно-Різдвяних свят і у нашій школі це не виключення. Вже прибрана найкращими іграшками та гірляндами новорічна ялинка, віконця світяться у білосніжному мережаному вбранні, настрій передсвятковий, атмосфера задушевна.   
До уваги учнів, батьків та учителів були запропоновані такі заходи:
– Виставки народознавчих стіннівок «Звичаї та традиції України», «Наші обереги», «Слов’янські боги», які готували учні 1-6 класів разом з батьками та учителями. 
– Фотовиставку «Українська вишивка над світом цвіте» підготувала керівник музею Л.Лозовицька.
– Конкурси знавців на народознавчу тематику: «Український побут в загадках, прислів’ях, приказках та віршах» (класоводи 1-4 класів).
– Андріївські вечорниці з учнями 8-х класів організувала та провела керівник драматичного гуртка О.Кальковець за участі учителя музики О.Соколової.
– У бібліотеці пройшли бібліотечні уроки «Мій рідний край, моя земля!». Також учні 6-х класів мали змогу переглянути відеофільмии «Сім чудес Рівненщини» (бібліотекарі Л.Зектер та Т.Карпенко).
– Виставка дитячих малюнків «Українська вишивка в орнаментах» (учитель образотворчого мистецтва Л.Катюха).
– Народознавчі екскурсії по шкільному музею «Бабусина світлиця», які відвідували учні початкових класів.
– В шкільному музеї також проходила виставка народної іграшки (керівник Л.Лозовицька).
– Керівник екологічного гуртка разом зі своїми вихованцями продемонстрували своїм глядачам екологічну казку «Збережи ялинку» (для учнів 1-х класів, керівник Н.Денисюк).
– Також у всіх класах проходили виховні години на народознавчу тематику.
– Активно проходить підготовка до святкової вистави «Святий Миколай іде – зиму веде» для учнів 1-5 класів (педагоги-організатори А.Свістунова та Л.Кирилюк).

Залишити відповідь