Вараська загальноосвітня школа I – III ступенів №3

Толока

25 березня – у школах стало тихо, бо розпочались весняні канікули. Але третя школа сьогодні гомоніла дитячим сміхом, батьківською порадою, учительською підтримкою. У нас пройшла – Весняна толока.

Сонячний день допоміг нам виконати дуже важливу справу: провести прибирання шкільного подвір’я після зимової сплячки, подарувати нове життя зеленим насадженням. У толоці прийняли участь учні з 1-ших по 11-ті класи разом зі своїми батьками та трудовий колектив закладу.

Учні початкових класів за підтримки батьків та вчителів оновили наш фруктовий сад: обкопали деревця, які вже росли та насадили близько 80 молодих саджанців.

Учні 5-10 класів займалися іншими листяними насадженнями нашого подвір’я, а також висадили близько 50 молодих саджанців берізок, дубів, кленів, лип, кущів бузку та жасмину.

А ось випускники школи вирішили залишити гарну згадку про себе, висадивши алею троянд.

Тепер із впевненістю можна сказати, що весну зустріли гідно і зробили велику спільну справу у підготовці закладу до Великодніх свят, які ми так любимо та шануємо. Адже працювали з користю і для себе, і для рідної школи!

Дякуємо всім, хто взяв участь у весняній толоці.

Закликаємо не бути байдужими та дбати про красу і чистоту рідного краю!


А про усі інші подробиці нашої Толоки ви дізнаєтесь з фото та відеозвіту, який ми підготували для вас! Приємного перегляду!

Залишити відповідь