Вараська загальноосвітня школа I – III ступенів №3

” Свято знань” у Вараській ЗОШ №3

2 вересня 2019 року – цей день був особливий для школярів загальноосвітньої школи №3. Шкільний дворик радо зустрічав своїх школярів з батьками, педагогів та гостей. Святково та хвилююче почувались учні перших та одинадцятих класів, адже цей перший дзвоник для них має особливе значення. Наймолодші та найстарші учні познайомились, привітали один одного зі святом та побажали успішної учнівської долі. Першокласники завітали на свій перший шкільний урок, а одинадцятикласники побували на екскурсії в навчально-тренувальному центрі ВП РАЕС та відвідали цікаві тренінги, які для них підготували психологи НТЦ.
Свято знань… Це було справжнє свято відкриттів та досліджень для учнів 2-10 класів. Сорок класних колективів на чолі зі своїми наставниками отримали в цей день особливе завдання – Відкрити для себе Україну з відкриття рідного міста. І вони справились з ним на відмінно. В цей день кожен клас мав свій маршрут до пізнання нового та цікавого, що знаходиться поруч з нами, в нашому місті. Наші школярі познайомились з особливостями роботи пекарів, поварів, спортсменів, вихователів, педагогів, лікарів, реабілітологів, будівельників, енергетиків, пожежників, рятувальників, військових, священників, майстрів декору та зачіски тощо. Для учнів були організовані навчально-пізнавальні екскурсії до інформаційного центру Полісся, навчально-тренувального центру ВП РАЕС, військової частини 3045, міської пожежно-рятувальної частини, міської медико-санітарної частини №3, будівельної компанії Алатир-інвест, ресторації, спортивного комплексу «Ізотоп», будинку дитячої та юнацької творчості, професійно-технічного училища, реабілітаційного центру.
Впевнені, цей святковий і, водночас, навчальний день залишиться в пам’яті школярів, оскільки отриманні знання по-новому відкрили наше рідне мальовниче місто!!!

Залишити відповідь