Вараська загальноосвітня школа I – III ступенів №3

Stop булінг

З 16 по 20 вересня 2019 р. у Вараській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 були проведення заходи в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Для попередження подібного явища в рамка проведення Тижня «Stop булінг» :
16 вересня – активістами учнівського самоврядування були роздані батькам інформаційні буклети для ознайомлення з поняттям булінгу, шляхами боротьби з ним. А учні 5-го класу разом створювали навчально-пізнавальний плакат на тему «Stop булінг».
17 вересня психологом школи були проведенні тренінги у 6-х класах «Як протидіяти тиску однолітків».
18 вересня було організовано зустріч 7-го класу з представником сектору ювенальної превенції Мельник Зоряною Миколаївною. В процесі бесіди діти дізналися: Що таке булінг? Хто є учасниками булінгу? Які існують міри покарання?, а в кінці переглянути відеоролик Ніка Вуйчича «Як боротися з булінгом в школі?».
19 вересня був проведений відеолекторій на тему «Stop булінг» для учнів 9-10-х класів, де обговорили важливу тему сьогодення – насильства та жорстокості серед учнів.
А 20 вересня для 7-8-х класів був проведений тренінг щодо протидії боулінгу в освітньому середовищі за участі працівників РАЕС, ІРЦ.
Отож, провівши тиждень «Stop булінг», разом ми намагалися знайти шляхи допомоги постраждалій дитині та спробували убезпечити себе, щоб не зіграти жодну з ролей у булінгу.
Ми – проти булінгу!!!

Залишити відповідь