Вараська загальноосвітня школа I – III ступенів №3

16 днів проти насильства”, торгівля людьми

27 листопада відбулася зустріч із заступником начальника відділу «Володимирецьке бюро правової допомоги» Омельчук Іриною.

Темою обговорення стала правова допомога для населення. Зокрема, присутні отримали інформацію про принципи надання безоплатної правової допомоги, про доступ до правової допомоги в разі затримання поліцією. Крім того, учні мали змогу ознайомитися з інформацією щодо освітнього омбудсмена в Україні.

Також присутніми обговорювалося питання про те, що в демократичному суспільстві права людини понад усе. Наголошувалося, що кожному важливо пам’ятати: «Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком» (Лакордер).

Також однією темою для обговорення була тема – торгівля людьми.

На превеликий жаль ця індустрія є надзвичайно масштабною не тільки в Україні. а й і за межами кордону. Жертвами цього злочину стають жінки, чоловіки і діти, що робить це глобальною проблемою.

Присутні були проінформовані щодо організацій, котрі надають допомогу особам, які стали жертвами торгівлі людьми та небезпечних ситуацій. Також кожний учасник заходу отримав інформаційно-консультаційні матеріали з цієї тематики.

Залишити відповідь