Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області

Дні Сталої енергії.

З 07.09 по 11.09 Вараський ліцей №3 приєднався до міських заходів в рамках відзначення Днів Сталої енергії. У бібліотеці було оформлено виставку “Ефективне використання енергії”. 

Учасники учнівської ради підготували інформаційні матеріали-буклети для учнів школи про Ефективне використання енергоресурсів планети.

На уроках інформатики учні 3-4-х класів мали змогу переглянути мультфільми про ефективне використання електроенергії, про збереження довкілля за для збереження планети Земля (учитель Захарова У.С.). 

На уроках трудового навчання учні створювали вироби на екологічну тематику “Не засмічуй довкілля – прикраси домівку!” (учитель Полощук Н.В.)

Інтерактивна подорож до світу ZERO WASTE разом з учнями 7 класів. Онлайн-курс Екоакадемія – це покрокова інструкція, як стати екодружнім, врятувати нашу планету від великої сміттєвої плями, свідомо ставитись до речей та виховувати у собі екозвички (учитель Корнійчук О.Ф.).

Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети. У 9 – В класі було проведено бліц-турнір. Вирішувалось питання: як допомогти довкіллю. Висновком стало те, що допомагаючи довкіллю можна ще й заощаджувати (учитель Курако Н.Л.)

З учнями 11-х класів проведено екоурок-тренінг на тему “Збереження довкілля задля збереження планети” (учитель Денисюк Н.М.).

Виготовлення багатофункціональних розкладних папок – лепбуків. Учні 10-А і 8-Г класів (Козодой О.В.)

Залишити відповідь