Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області

Національний конкурс «Вакциновані й відкриті»

Вараський ліцей № 3 долучається до національного конкурсу «Вакциновані й відкриті»,який організовує Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус».

Вакцинація від COVID-19 — безпечний та ефективний спосіб захиститися від важкого перебігу хвороби та госпіталізації. Контактуючи з великою кількістю людей щодня, освітяни мають підвищений ризик заразитися COVID-19. Однак усі зацікавлені у тому, щоб українські школи залишалися відкритими: діти, батьки, вчителі. Основна мета конкурсу — заохотити освітян в усій країні зробити це можливим,бо тоді навчання не перериватиметься, а школа буде безпечною для кожної дитини. Головним здобутком для всіх вакцинованих працівників закладів освіти є здоров’я й безпека вчителів та учнів, а також можливість працювати офлайн.

Сьогодні найкраща школа — це відкрита і безпечна школа. Відтепер наші учні,переступаючи поріг ліцею, можуть бути впевненими в тому, що поряд із ними здорові та безпечні дорослі. І наш заклад зі свого боку є гарантом цьому. Ми маємо можливість стабільно працювати в умовах карантину, надавати якісну освіту, дбаючи при цьому про життя і здоров’я своїх близьких та учнів. А школярі можуть повноцінно навчатися, використовуючи мультимедійну та комп’ютерну техніку, спортивне та інше обладнання навчальних кабінетів закладу в освітньому процесі!

Бережіть себе і не хворійте!

Мріємо вибороти призи для ліцею!

P.S. Конкурс відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

#ВакцинованіВідкриті.

Залишити відповідь