Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області

Скринька Миколая

Наближається до завершення рік. Усі підбивають підсумки, роблять висновки, поспішають встигнути щось зробити важливе і корисне… Але в добра немає терміну, обмежень і кордонів. Це час, коли допомога ближньому є такою важливою і такою бажаною.

З наближенням свят дуже важливо думати і про тих, хто не має можливості сповна їх відчути. І тому у нашій школі протягом тижня проводилась благодійна акція по збору продуктів для одиноких людей похилого віку. Діти, як завжди проявили бажання допомогти. У школі не залишилось жодної родини, яка б не відгукнулась на заклик. Кожен зробив свій вклад. Приносили крупи, соняшникову олію, макаронні вироби, цукор, печиво. І це все складали у скриньку Святого Миколая, яка стояла у холі школи. Після наповнення скриньки, продукти пофасували у пакети.

19 грудня учні нашої школи разом з працівниками територіального центру соціального обслуговування, рознесли пакунки по домівках одиноких людей похилого віку. Діти отримали масу гарних позитивних емоцій, щирі посмішки вдячності від людей. Дійсно, творити добро це просто і здорово!

Залишити відповідь