Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області

Із завершенням 2019-2020 навчального року

Дорогі учні, батьки, педагоги, скоро відійде в історію ще один навчальний рік. Це був особливий рік. Ми отримали надзвичайно важливий досвід дистанційного спілкування і розуміння, що безвихідних ситуацій не буває, а ще  відчули і зрозуміли важливість підтримки один одного.

Ми педагоги, дуже скучили за вами діти, за шумом у коридорах, за сміхом у класах, за здивованими і радісними вашими очима, за відчуттям задоволення за спільно виконану справу. У вас попереду канікули, які ви проведете у нових умовах, та навіть  ці обмеження не завадять бажаючим захоплюватись і радіти красі оточуючого світу, «бо коли ти здатен бачити прекрасне, то тільки тому, що носиш прекрасне у середині» (Пауло Коельо). Допомагайте батькам, робіть для них сюрпризи радості, бережіть себе і свої родини.

Шановні батьки, нехай неоціненний досвід, який ми здобули у цей карантинний навчальний рік, стане запорукою нашого подальшого взаєморозуміння і співпраці. Дякую вам за вашу жертовність заради майбутнього наших дітей.

          Дорогі колеги, пишаюсь вами. За нових і складних обставин ви розпочали роботу без методичок і вказівок «зверху», ви впоралися із викликами які приніс нам COVID – 19, і виконали свою місію педагога.

          Випускники 11класів, для вас навчальний рік навпаки виявився довшим, адже ЗНО завершиться лише у липні. Карантин зруйнував ваші плани стосовно випускних вечорів, подорожей із однокласниками, відтермінував вступну компанію. Проте ви маєте унікальну можливість ближче і частіше спілкуватися із своїми рідними, відчути їх турботу та любов, так  і можливість краще підготуватись із обраних предметів ЗНО.

          Я впевнена, що ви відповідально витратили цей час заради здійснення своїх мрій. Пам’ятайте, що коли чогось дуже захочеш, увесь світ буде сприяти тому, аби бажання твоє здійснилось. Отож вірте у себе, працюйте над здійснення своїх мрій.

Директор школи                                                            Наталія ВАЛЮШКО

Залишити відповідь